Технології

Apple «переверне» майбутні iPad Pro

iPad Pro

iPad Pro зовні ніяк кардинально не змінювався з 2018 року, коли Apple представила новий дизайн з тонкими рамками і плоскими гранями корпусу. З чуток, наступного року компанія готує масштабний редизайн, частиною якого може стати нова орієнтація за замовчуванням.

З моменту виходу самого першого iPad в 2010 році у всіх наступних планшетах портретна орієнтація вважалася основною. Як мінімум на це завжди вказував логотип яблука ззаду.

Однак в останні роки iPad Pro все більше позиціонується як повноцінний робочий інструмент, який потрібно використовувати в горизонтальній орієнтації. Apple навіть розробила фірмову клавіатуру, що перетворює планшет на подобу ноутбука.

Читайте також:  iPhone 13: перші тести продуктивності і автономності

Apple iPad Pro

Згідно з інформацією від інсайдера під ніком Dylandkt, в майбутніх iPad Pro компанія Apple має намір зробити саме горизонтальне положення основним. Для цього логотип буде перевернутий на 90 градусів, а фронтальна камера зміститься на більш широку сторону.

Джерело не впевнений, чи будуть зазначені зміни реалізовані вже в моделях 2022-го, але каже, що вони точно входять в плани Apple.