Технології

У Google Chrome виявлено бічній пошук, як в Microsoft Edge

Microsoft Edge

У тестовій збірці Google Chrome з’явилася нова функція, що нагадує доданий в минулому році в Microsoft Edge пошук на бічній панелі. У теорії це дозволить прискорити процес пошуку потрібної інформації.

В останній версії Chrome Canary вже доступна нова функція вбудованого пошуку по вмісту сторінки за допомогою сервісу Google Lens. З її допомогою можна виділити область сторінки з цікавою інформацією, після чого справа з’явиться панель з результатом пошуку.

Читайте також:  Epic вимагає від Apple повернути Fortnite на iOS

Google Chrome

Крім того, в коді Chrome Canary були виявлені натяки ще на одну нову функцію під назвою Side search. Передбачається, що вона буде працювати за тим же принципом, що і в Microsoft Edge, дозволяючи швидко знайти потрібну інформацію у спливаючій панелі збоку замість відкриття нової вкладки.

На появу цієї функції вказують з’явилися в експериментальних Налаштуваннях пункти, що відповідають за включення самого бічного пошуку і очищення кешу бічній панелі після її закриття.

Google Chrome

Про терміни появи бічного пошуку в Chrome поки нічого не повідомляється. Є ймовірність, що до стабільної версії Ця функція може так і не дістатися.