Технології

На Android з’явиться популярний додаток для створення живих шпалер

Wallpaper Engine

Розробники популярного додатка для створення живих шпалер Wallpaper Engine, доступного на Windows, оголосили про швидкий реліз версії для Android.

Вже можна подивитися, як буде працювати додаток і які можливості по кастомізації системи воно запропонує користувачам «зеленого робота».

Wallpaper Engine

За словами розробників, портування Wallpaper Engine на інші платформи-досить складний і трудомісткий процес. Додаток для Android буде повністю безкоштовним, без реклами, не стане збирати ніякі дані і не буде стежити за користувачами.

Читайте також:  WhatsApp незабаром перестане працювати на старих смартфонах

Анонсована можливість передавати свої шпалери з Windows на смартфони та планшети по бездротовій мережі. Вказується, що автори також створили простий спосіб безпечного перенесення шпалер з Steam Workshop на мобільні пристрої, де Wallpaper Engine виступає своєрідним проміжним хабом між платформами.

Wallpaper Engine

Wallpaper Engine дозволить налаштувати шпалери на свій розсуд, надаючи доступ до великого набору функцій. Можна буде навіть створити динамічні шпалери, що реагують на відтворену на мобільному пристрої музику. Відомо, що для роботи програми буде потрібно Android 8.1 або новіша версія ОС.

Wallpaper Engine

У майбутньому автори Wallpaper Engine обіцяють перенести додаток і на інші платформи, але поки не готові робити будь-які анонси.