Технології

Apple несподівано оновила прошивку восьмирічного iPhone 5s

Iphone 5s

Як правило, Apple забезпечує п’ятирічну підтримку своїх смартфонів – але нещодавно зробила виняток для набагато старішої моделі. Прошивка iOS 12.5.5 була випущена спеціально для iPhone 5S, який з’явився на ринку в уже далекому 2013 році, і деяких інших застарілих гаджетів бренду.

Нова версія мобільної ОС включає оновлення безпеки, що виправляють вразливість нульового дня, відому як Pegasus. Шкідливе ПЗ раніше використовувалася хакерами для злому iPhone, iPad і Mac, що працюють під управлінням застарілих версій iOS і macOS.

У список потенційних “жертв” шкідливого ПЗ входять iPhone 5s, iPhone 6 / 6 Plus, iPad Air, iPad mini 2, iPad mini 3 і плеєр iPod touch 6-го покоління.

Читайте також:  ШІ збільшить продуктивність процесорів в 1000 разів

Посилаючись на отриманий звіт фахівців з кібербезпеки, Apple настійно рекомендує всім власникам перерахованих вище пристроїв перейти на останню версію прошивки.

Для цього достатньо натиснути кнопку завантаження в меню «Налаштування» — «Основні» – «Оновлення ПЗ», після чого на гаджет буде завантажена і встановлена iOS 12.5.5.