Авто

Tesla Model 3 не може вийти на ринок Індії через низький кліренс

Tesla Model 3

Компанія Tesla планувала найближчим часом вивести на індійський ринок електрокар Model 3. Однак американські фахівці зіткнулися з несподіваною проблемою: дорожнього просвіту електромобіля виявилося недостатньо, щоб пересуватися по місцевих дорогах. У процесі випробувань електричний седан постійно чіпляв днищем “лежачі поліцейські” та інші нерівності тутешнього рельєфу.

Під час польових випробувань, які компанія завжди проводить перед виходом моделей на ринки, фахівці намагаються визначити і виправити недоліки електрокарів до початку серійних продажів.

Читайте також:  Ford запропонував своїм дилерам купувати клієнтам випивку за довге очікування Bronco

Однак представники Tesla ніяк не очікували, що дорожнього просвіту Model 3 буде недостатньо, щоб пересуватися по індійських дорогах. Під час тестових поїздок електрокар зачепив днищем близько 160 з 200 штучно створених нерівностей, що імітують реальні дорожні умови країни.

Заводський кліренс Tesla Model 3 становить 140 міліметрів. При цьому Конструктивні особливості електрокара не дозволяють збільшити дорожній просвіт за допомогою звичайного регулювання.

У зв’язку з чим компанії доведеться вносити технічні зміни в підвіску моделі перед тим, як випустити її у вільний продаж. При цьому індійські сертифікаційні органи рекомендували збільшити дорожній просвіт електромобіля на 25 міліметрів.

Читайте також:  МВС пропонує громадськості виявляти порушників ПДР

У зв’язку з виниклими складнощами вихід Tesla Model 3 на індійський ринок відкладеться на невизначений термін. Тому першим електрокаром компанії, який з’явиться на місцевих дорогах, стане електрокроссовер Model Y з 175-міліметровим дорожнім просвітом.

Напередодні Tesla випустила оновлення системи автопілота, яка дозволить електрокарам в автоматичному режимі скидати швидкість при виявленні спецтранспорту на дорозі. Новітньою технологією в першу чергу оснастять седан Model 3 і кросовер Model Y.

Джерело: AutoCarIndia.com