Технології

YouTube запускає функцію прямого скачування відео

youtube

Популярний відеохостинг почав тестування довгоочікуваної функції скачування відеороликів без стороннього софта. Нововведення вже можуть випробувати деякі користувачі — правда, працює воно з рядом обмежень.

За даними The Verge, сервіс вже надав деяким власникам Premium-підписки доступ до тестування функції завантаження роликів. З її допомогою користувачі можуть завантажувати відео, розміщені на майданчику, для подальшого перегляду без підключення до Інтернету.

Відповідна кнопка з’являється прямо під відео, яке після скачування буде доступна в спеціальному розділі «Завантаження».

Читайте також:  Представлений Motorola Moto E20: Android Go і яскравий дизайн за € 100

Youtube

Особливість роботи функції полягає в тому, що переглянути викачані матеріали можна тільки в браузері, в кеш якого імовірно і відбувається збереження. Завантажувати ролики у вигляді файлів і запускати відтворення в сторонніх плеєрах, на жаль, не можна.

Представники YouTube відзначили, що можливість завантаження відео доступна в тестовому режимі для деяких користувачів Google Chrome, Microsoft Edge і Opera, які користуються підпискою YouTube Premium. Компанія також зазначає, що нововведення може працювати з помилками. Про дату глобальної доступності функції розробники не повідомляють.