Технології

Тім Кук пообіцяв «покарати» інсайдерів за злив даних про новинки Apple

Тім Кук

У мережі з’явилася копія внутрішньої записки глави Apple, яка була розіслана співробітникам бренду. У ній Тім Кук підкреслив, що відтепер компанія буде активно боротися зі зливами внутрішньої інформації, і карати причетних до витоків людей.

Подібний документ не повинен був залишати “стіни” Apple, але, за іронією, також був злитий у відкритий доступ. У своєму листі Тім Кук зазначає, що компанія робить все можливе, щоб обчислити людей, які відповідальні за сливи інформації про внутрішні проекти та конференції бренду.

“Ви знаєте, що ми не допускаємо розголошення конфіденційної інформації, будь то характеристики пристрою або деталі конкретної зустрічі. На жаль, витоки походять від невеликої кількості людей, і їм не місце в компанії. Ми всіма силами намагаємося вирахувати, хто саме причетний до регулярних зливів”, — зазначив генеральний директор Apple.

Читайте також:  Firefox збирає багато персональних даних і показує рекламу в адресному рядку

Крім того, Тім Кук подякував колегам за плідну роботу і привітав з виходом iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8. Як саме компанія буде боротися з інсайдами невідомо-але, судячи з усього, вона планує вживати жорстких заходів проти таких порушників внутрішнього порядку.