Технології

Популярність нової iOS виявилася нижчою, ніж в минулому році

IOS 15

Незабаром після релізу iOS 15 аналітики компанії Mixpanel опублікували попередню інформацію про кількість власників iPhone, які оновили прошивку.

Як з’ясувалося, швидкість поширення скачування мобільної ОС в перші два дні була помітно менше, ніж у iOS 14 відразу після її випуску.

За даними джерела, в 2020-му вже через два дні після релізу iOS 14 встановили 14,5% користувачів. На нову ж версію операційної системи за той же період перейшло тільки 8,5% цільової аудиторії.

Читайте також:  Google Play стане прозорішою щодо конфіденційності додатків

Експерти припускають, що така динаміка може бути пов’язана з небажанням власників гаджетів встановлювати першу ревізію ОС, яка імовірно містить різні помилки.

Варто відзначити, що надана Mixpanel інформація не вважається офіційною. Представники Apple останній раз публікували звіт в червні 2021 року, заявивши про перехід 85% пристроїв на iOS 14.

Раніше компанія відзначала, що після виходу iOS 15 користувачі, які віддадуть перевагу залишитися на iOS 14, як і раніше будуть отримувати актуальні оновлення пов’язані з безпекою системи.