Технології

Порівняння швидкості iPhone 13 Pro Max з попередником [ВІДЕО]

iPhone 13 Pro

У мережі вже почали з’являтися перші тести та огляди нових iPhone, але куди цікавіше порівняння з торішніми моделями, що дозволяють оцінити різницю між поколіннями.

Деякі блогери вже опублікували такі відео, в яких наочно перевірили, чи дійсно новий iPhone 13 Pro Max швидше попередника.

Автор YouTube-каналу TechFlash почав з результатів бенчмарка AnTuTu. Торішній iPhone 12 Pro Max набрав 722 147 балів, а новий iPhone 13 Pro Max — 801 550 балів, різниця майже 11%.

Читайте також:  Працюючий Google Pixel 6 Pro показали «вживу» [ВІДЕО]

Після цього послідували більш наочні тести. Новинка включається приблизно на пару секунд швидше, а ось за швидкістю запуску додатків або спрацьовування системи Face ID ніякої різниці між моделями не спостерігається. У PUBG Mobile обидва смартфони також демонструють однакові результати.

У відео від TechBuzz спостерігаються схожі результати, поки справа не доходить до ігор. На новому iPhone 13 Pro Max запуск Asphalt 9 зажадав помітно менше часу. Приблизно так само йдуть справи і з рядом інших ігор, хоча в деяких явної різниці між швидкістю завантаження немає.