Авто

Стало відомо, на яких ринках не з’являться нові Logan і Sandero

Sandero і Sandero Stepway

Група Renault скоротить список країн, в яких продаються бюджетні моделі Logan і Sandero. Як повідомляє бразильське видання Autos Segredos, глава альянсу Лука де Мео прийняв рішення не продавати недорогі легковики третього покоління в Латинській Америці, а Logan і Sandero актуального для Бразилії, Колумбії та Аргентини другого покоління знімуть з конвеєра через кілька років. Очікується, що на латиноамериканських ринках седан і хетчбек замінять кросоверами.

На початку року група Renault представила план “Ренолюції” – стратегії на найближчі роки, пріоритетом в якій стала економія коштів і максимізація прибутку. Тоді повідомлялося, що французька марка відмовиться від усіх нерентабельних розробок і вкладень в технології, які можна запозичити у японських партнерів, а також скоротить модельний ряд.

За інформацією Autos Segredos, тепер настав через Бразилії. У країні спішно згорнули підготовку до запуску Logan і Sandero третього покоління, а актуальні покоління моделей затримаються на конвеєрі ще на два роки.

З 1 січня 2024 року в Бразилії набудуть чинності нові вимоги до безпеки автомобілів, яким нинішні Logan і Sandero не відповідають, А Renault, націлена на прибуток, а не на нарощування обсягів виробництва, навряд чи вкладе кошти в їх модернізацію.

Читайте також:  Hyundai позбавив Accent механічної коробки передач

Renault віддає пріоритет кросоверам, зокрема, нової моделі Bigster, яку вже пообіцяли бразильцям. Крім того, в розробці знаходиться ще один автомобіль сегмента SUV, який поки носить кодове позначення HJF. Передбачається, що це буде наступник Sandero Stepway, в основу якого ляже платформа CMF-B. ще однією новинкою для ринку Бразилії стане оновлений пікап Renault Duster Oroch.