Технології

YouTube почне видаляти комерційно невигідні аккаунти, – ЗМІ

Youtube

Нові умови вступлять чинності 10 грудня 2019 року.

Компанія Google оновила умови угоди, про що повідомила своїм користувачам в письмовому вигляді, розіславши відповідні листи своїм користувачам на електронну пошту. Однак, на думку журналістів Mashable, в компанії не пояснили, про що саме йдеться.

В новій угоді йдеться, що Google буде видаляти акаунти на YouTube, якщо їх підтримка буде нерентабельною. Нові умови набудуть чинності з 10 грудня 2019 року юридичний

Читайте також:  Xiaomi представила компактну електробритву з швидкою зарядкою за $ 37

За даними видання, в розділі «тимчасове блокування та видалення облікового запису» з’явилася нова умова, згідно з яким «YouTube може припинити доступ запису до всього сервісу або його частини, якщо вважати, що надання доступу до сервісу не має комерційного сенсу».

Від YouTube користувачі почали отримувати розсилку з оповіщеннями про оновлення комерційної угоди. В електронних листах компанія коротко розповіла про нові умови, проте промовчала про пункт “Комерційний сенс”, підкреслюють в Mashable.

У компанію був направлений запит з проханням роз’яснити цей момент, але представники Google поки не прокоментували запит видання.

Журналісти відзначають, що на їхню думку, нові правила означають, що якщо YouTube не отримує комерційної вигоди від облікового запису користувача, то має право видалити цей аккаунт. Багато користувачів погоджуються з тим, що така загальна формулювання може відноситися до творців контенту, які не заробляють на монетизації, так і стосуватися користувачів, що використовують блокувальники реклами.

Читайте також:  В Євросоюзі запропонували заборонити встановлення додатків на смартфони, які не видаляються

Користувачі висловили стурбованість новими угодами. Водночас вони висловили думку, що ці правила можуть торкнутися тільки тих акаунтів, які тривалий час неактивні.

Залишити коментар