Політика

Зеленський в ООН назвав ціну реформ в Україні

Зеленський в ООН

Глава Української держави поінформував учасників загальних дебатів ГА ООН про замах на його радника Сергія Шефіра.

Президент Володимир Зеленський під час виступу на 76-й сесії Генасамблеї ООН увечері в середу, 22 вересня, розповів про замах на його радника Сергія Шефіра і назвав цей інцидент “ціною змін у країні”.

Так, глава держави повідомив, що близько третьої ночі (за часом у Нью-Йорку) йому надійшли десятки дзвінків про те, що на помічника президента України скоєно замах.

Читайте також:  Формулу для російського Супутник V вкрали шпигуни - The Sun

“12 пострілів, три потрапили у водія. Ось вам ціна змін у державі, ось вам ціна реформ”, – зазначив Зеленський і додав, що і Шефір, і водій живі.

Відзначимо, до виступу український лідер прокоментував інцидент із замахом у бесіді із журналістами. Зеленський заявив, що залякати його і нинішню владу не вийде.

“Я досить спокійно ставлюся до будь-яких залякувань, але мені здається, що це перехід на інший рівень відносин тих чи інших груп із владою. Вважаю, що ми обов’язково будемо реагувати тільки на рівні законодавства, абсолютно справедливо і відстоювати інтереси українських громадян, які нам дали права змінювати державу”, – уточнив він.

Читайте також:  Газпрому доведеться продати Північний потік-2 - ЗМІ

Глава держави резюмував, що після виступу на загальних дебатах ГА ООН повернеться в Україну і докладніше вивчить ситуацію.

Нагадаємо, напередодні під Києвом було скоєно замах на помічника президента Сергія Шефіра. У результаті обстрілу автомобіля був поранений водій, сам Шефір не постраждав. Особа чи особи, які стріляли, зникли.

У МВС заявили, що розглядають три основні версії події: державна діяльність, з метою тиску на перших осіб держави і з метою дестабілізації політичної ситуації в Україні, в тому числі – за участю спецслужб іноземних держав.