Технології

Apple розробила величезний трекпад для нових MacBook

Apple MacBook Pro

Компанія запатентувала оригінальну технологію роботи трекпада, що займає всю поверхню корпусу під клавіатурою. Як стверджує Apple, він дозволить вирішити проблему постійного перенесення рук на сенсорну область, підвищивши продуктивність користувача.

Згідно патентної документації, збільшення площі трекпада дозволить скоротити відстань, яку потрібно подолати рукам, щоб переключитися між набором тексту і управлінням за допомогою курсору.

Apple

Крім того, компанія розглядає варіант поділу трекпада на кілька незалежних областей для зручності жестового введення. Наприклад, бічні області можна буде використовувати для окремих жестів, прив’язаних до певних команд.

Читайте також:  Преміум-функція YouTube Music стане безкоштовною

Описана в документі технологія також передбачає можливість розпізнавання типу торкання: пальцем або зап’ястям. Це дозволить запобігти випадкові натискання на трекпад, підвищивши ефективність роботи. Крім того, датчик зможе по-різному реагувати на дотик великим і іншими пальцями для збільшення кількості підтримуваних команд.

Apple

Раніше Apple зареєструвала кілька патентів, що описують динамічний трекпад з підсвічуванням і сенсорну клавіатуру у форматі другого дисплея MacBook. Чи планує компанія впроваджувати подібні розробки в реальні продукти, поки невідомо.