Авто

Подивіться на найдешевший в світі електромобіль: він коштує всього 100 доларів

Alibaba

На китайській торговій онлайн-майданчику Alibaba з’явився у продажу мініатюрний електромобіль, призначений для перевезення однієї людини.

Незважаючи на крихітні розміри, машина обладнана всіма необхідними приладами, що дозволяють пересуватися по дорогах загального користування.

Залежно від комплектації і умов поставки вартість китайського електрокара становить від 100 до 4000 доларів.

Габарити крихітного електромобіля складають 2133 міліметра в довжину, а також 900 і 1495 міліметрів в ширину і висоту, відповідно. При 1515-міліметровій колісній базі споряджена маса моделі становить 230 кілограмів. Незважаючи на мініатюрні розміри електрокар має 150-міліметровий дорожній просвіт.

Читайте також:  У Київській області знайшли довоєнний Opel, який 68 років простояв у сараї

Alibaba

Китайський електромобіль обладнаний заокругленим кузовом закритого типу, двома дверима, чотирма 10-дюймовими колесами з дисковими гальмами, а також єдиною щіткою склоочисника.

Крім того, в оснащення моделі входять світлові прилади, дзеркала заднього виду, які формально дозволяють експлуатувати машину на дорогах загального користування. У салоні на невеликій платформі знаходиться повноцінне сидіння водія.

У рух машину приводить 1,3-сильний електромотор, який розганяє модель до 40 кілометрів на годину. При максимальній швидкості на одному заряді батареї задньопривідний електрокар здатний проїхати 60 кілометрів. Залежно від додаткового оснащення і країни покупця вартість мініатюрного транспортного засобу становить від 100 до 4000 доларів.

Читайте також:  Екоактивісти подали в суд на BMW і Mercedes-Benz

На початку вересня фірма City Transformer з Тель-Авіва показала на автошоу IAA Mobility в Мюнхені маленький електрокар-трансформер. Модель наділена функцією звуження колії: для зручності паркування або для маневрування у вузьких місцях колеса разом з арками зближуються, і ширина зменшується до одного метра.

Джерело: Alibaba