Технології

Аналітик назвав головні особливості iPhone 14

Iphone 14

За даними галузевого інсайдера Мін-Чі Куо, через рік Apple представить серію смартфонів iPhone 14. У своєму прогнозі аналітик розповів про ключові нововведення, які імовірно отримають новинки. У їх числі-довгоочікувана відмова від широкого вирізу в екрані для датчиків Face ID.

Очікується, що восени 2022-го компанія представить чотири фірмових пристрої: iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro і iPhone 14 Pro Max з діагоналлю дисплеїв 6,1, 6,7, 6,1 і 6,7 дюйма відповідно.

Крім того, місце звичної “чубчика” на екрані компанія використовує врізану в матрицю фронталку. Ще одним апгрейдом стане нова тильна камера з головним сенсором на 48 Мп, який дозволить власникам iPhone записувати 8k-відео.

Читайте також:  Слух: OLED-дисплеї нових iPad додадуть в яскравості і «живучості»

Втім, нововведення може торкнутися тільки Pro-версії. Через труднощі, пов’язані з установкою датчиків Face ID під OLED-екраном, компанія може залишити виріз на базовій моделі iPhone 14 з частотою оновлення 60 Гц.

Інсайдер також стверджує, що Apple розробляє свій перший гаджет з гнучким дисплеєм, презентація якого може відбутися тільки в 2023-му. Представники Apple заяву Куо, як зазвичай, не прокоментували.