Авто

Ford продовжить використовувати старі назви для нових моделей

Ford Bronco

Компанія Ford не має наміру відмовлятися від практики використання старих назв для нових моделей, заявив в інтерв’ю британському Autocar шеф-дизайнер європейського підрозділу Мурат Гюлер.

Він пояснив це тим, що моделі з відродженими іменами успішно стартували на ринку. У приклад Гюлер привів кросовер Ford Puma (в кінці минулого століття ця назва носило купе), який з’явився в Європі в минулому році і користується впевненим попитом. А за відродженими Bronco і Maverick в США шикуються черги.

Читайте також:  Дизайнер оригінального Lamborghini Countach "не схвалив" відроджену модель

При цьому Гюлер підкреслив, що Ford не планує вдарятися в ретродизайн і робити осучаснені версії своїх колишніх моделей. За словами стиліста, справа обмежиться іменами з минулого, які повинні сколихнути в умах клієнтів спогади про автомобілі Ford минулих років і зміцнити імідж бренду.

Причому з більшою ймовірністю, старі назви не дістануться моделями того ж класу і сегмента, до яких ставився оригінал — підтвердженням цьому служить кросовер Puma. Які саме назви планує використовувати Ford, Гюлер не уточнив.

Кілька років тому повідомлялося, що автовиробник розглядає можливість випуску моделі з назвою Capri, причому тоді мова йшла про ідеологічному наступника спортивного купе 70-х років минулого століття, яке свого часу позиціонувалося як європейський аналог Mustang.

Читайте також:  Нью-Йорк заборонила продаж автомобілів з ДВС після 2035 року

За задумом компанії, відроджений Capri “повинен відповідати духу часу і вписуватися в загальну концепцію бренду”, а не просто бути одиничною моделлю, яку створили тільки заради того, щоб відродити історичну модель.

Втім, з того моменту пройшло вже три роки, а проекту так і не дали зелене світло.

Джерело: Autocar.co.uk