Технології

Технічні характеристики та дизайн Microsoft Surface Go 3 злили в мережу

Microsoft Surface Go 3

Microsoft готується до випуску нової моделі планшета Surface Go з процесором Intel. Не чекаючи анонсу пристрою, інсайдери опублікували список його технічних характеристик, а також серію зображень, що демонструють особливості зовнішнього вигляду і набір інтерфейсів.

За попередньою інформацією, Microsoft Surface Go 3 буде побудований на базі чіпів сімейства Intel Amber Lake: Pentium Gold 6500y або Core i3-10100y в залежності від модифікації.

Microsoft Surface Go 3

Об’єм оперативної пам’яті пристрою імовірно складе 4 ГБ, вбудованого накопичувача — не менше 64 ГБ. Крім того, новинка обзаведеться 10,5-дюймовим дисплеєм, а її вага знизиться до 640 грам проти 750 у попередника.

Читайте також:  Apple Watch здатні ефективно виявляти тип серцевої аритмії

Microsoft Surface Go 3

Згідно рендерам, гаджет оснастять двома портами USB Type-C, роз’ємом для навушників і слотом для карт пам’яті. Крім того, на зображеннях пристрій представлений з фірмовою підставкою і знімною клавіатурою.

Інсайдер Роланд Квандт стверджує, що вартість планшета буде варіюватися в діапазоні від €380 до €575 в різних конфігураціях. Точна дата презентації новинки невідома.