Технології

Робопёс Spot влаштувався охоронцем на завод [ВІДЕО]

Spot

Один з роботизованих псів компанії Boston Dynamics приступив до патрулювання території виробничих цехів автомобільного гіганта Hyundai. Робот допомагає охоронцям виявляти витоки, високі температури і в цілому стежить за безпекою на об’єкті.

На заводі Kia в Південній Кореї проводиться тестування можливостей автономного роботизованого пристрою Spot. Машина підключена до Єдиного центру управління і отримала тепловізор і LiDAR.

Все це управляється спеціальним ПЗ, створеним програмістами Boston Dynamics. Spot оснащений вбудованим AI і може ідентифікувати людей і різні сценарії всередині промислових зон. Очікується, що робот буде бачити те, що не під силу охоронцям, попереджаючи про небезпеку.

Читайте також:  Apple розробила величезний трекпад для нових MacBook

Розміри пристрою дозволяють йому перемішатися по вузьких проходах, виявляючи відкриті двері і екстремальні перепади температур. Spot здійснює патрулювання разом з командою охоронців, які в будь-який момент можуть перехопити управління складним механізмом.

Spot транслює те, що відбувається на заводі в режимі реального часу, а також здатний запускати сигнали тривоги і в цілому відповідає за безпеку ввіреного йому об’єкта. У разі успіху Hyundai планує збільшити парк роботів для охорони цехів і патрулювання території.

Джерело: slashgear