Авто

Стало відомо про перспективи розширення модельної лінійки Cadillac Blackwing

CT4-V Blackwing и CT5-V Blackwing © Cadillac

Найближчим часом Cadillac не збирається розширювати сімейство високопродуктивних автомобілів V-Series і їх найбільш екстремальних версій Blackwing.

На сьогоднішній день в лінійці Blackwing є тільки два суперседана і, за словами інсайдерів, Cadillac не планує додавати в модельний ряд купе, кабріолет або універсал. Зате “заряджений” Escalade-V має всі шанси з’явитися на світ: «Компресорна» версія позашляховика буде розвивати понад 600 кінських сил.

Як повідомляє видання Muscle Cars and Trucks з посиланням на власні джерела в General Motors, Cadillac поки не збирається розширювати лінійку Blackwing, оскільки продажі купе і кабріолетів продовжують знижуватися і в компанії не бачать в них перспектив.

Читайте також:  Porsche будує завод з випуску синтетичного палива

Крім того, в структурі GM бренду Cadillac відведена роль лідера в сегменті електромобілів, для чого будуть потрібні значні ресурси. Розробка високопродуктивних нішевих моделей – не найкращий спосіб витратити інвестиції, тому CT4-V Blackwing і CT5-V Blackwing залишаться седанами протягом усього життєвого циклу.

Численні шпигунські знімки показують, що Cadillac розробляє “заряджену” модель Escalade-V, яка повинна отримати 6,2-літровий двигун LT4 з приводним нагнітачем потужністю близько 660 кінських сил.

Маркетологи General Motors націлені на ринок високопродуктивних позашляховиків, оскільки обсяги продажів Jeep Grand Cherokee Trackhawk і Dodge Durango SRT Hellcat вельми оптимістичні. Технічних перешкод для створення потужного Ескалейда немає: Архітектура GMT T1XX дозволяє використовувати більш потужний мотор.