Технології

Samsung Galaxy S22 буде компактним смартфоном

Samsung Galaxy S22

За інформацією надійного інсайдера Ice Universe, у Galaxy S22 буде ряд даунгрейдів в порівнянні з актуальним флагманом Samsung. Правда, в цьому випадку багато користувачів можуть залишитися задоволеними таким розвитком подій.

Інсайдер повідомив, що в Galaxy S22 буде акумулятор ємністю 3700 мАг. Для порівняння, в Galaxy S21 цей показник становить 4000 мАг. Він запевняє, що Samsung змушена піти на такий крок, так як наступний флагман буде компактніше нинішнього.

Читайте також:  Новий Android-вірус вміє повністю «захоплювати» смартфони

Samsung Galaxy S22

Так, у нього буде 6,06-дюймовий екран замість 6,2-дюймового. На додаток Ice Universe уточнює, що по довжині, ширині і товщині Galaxy S22 буде трохи менше iPhone 13. Габарити останнього складають 146,7 х 71,5 х 7,65 мм.

В іншому повідомленні інформатор написав, що в Galaxy S22 максимальна потужність зарядки залишиться без змін, на рівні 25 Вт, а ось Galaxy S22+ і Galaxy S22 Ultra будуть підтримувати 45-ватну зарядку. Далі він говорить, що у Galaxy S22 Ultra буде нове співвідношення сторін 19,3: 9 (смартфон стане менш витягнутим), а рамки навколо екрану стануть помітно менше.

Читайте також:  Цукор допоміг збільшити ємність батареї в 5 разів

“Що стосується зовнішнього вигляду, коли ви побачите S22 Ultra, ніякий інший телефон вам не сподобається”, – запевняє Ice Universe.

Втім, презентація серії Galaxy S22 очікується тільки в січні-лютому наступного року, так що на той час щось може змінитися.