Технології

Apple випустила детальний розбір нових iPhone 13 [ВІДЕО]

iPhone

Apple випустила нетипове для себе відео, в якому провела «екскурсію» по нових iPhone 13-серії. Протягом семихвилинного ролика співробітник компанії розповідає про відмінності між моделями і наочно демонструє ключові нововведення. За задумом, таким чином користувачам буде простіше підібрати ідеальний для себе апарат.

Починається відео з обговорення головних фішок всіх чотирьох моделей: iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max. Далі йде велика секція, присвячена режиму “Кіноефект”, в якому камера автоматично вибирає об’єкт фокусування або дозволяє це зробити користувачеві.

Наприклад, камера сфокусована на людині в кадрі, розмив задній план, а потім плавно переводить фокус, коли той повертається назад. Потім приділяється увага поліпшеній якості зйомки при поганому освітленні.

Читайте також:  Google Pixel 6 отримав офіційну дату анонсу

Співробітник Apple також розповідає про міцність смартфонів і поліпшення в екрані і автономності. Закінчується все демонстрацією нових функцій камер, таких як “Фотографічні стилі”, що дозволяють створити унікальний стиль фотографій, макрозйомка і триразовий оптичний зум в Pro-версіях.