Авто

Нові Tesla можуть визнати небезпечними. Все через керма

tesla model s

Журналісти видання Consumer Reports тиждень їздили на новій Tesla Model S, обладнаній незграбним “штурвалом” – саме він став головним об’єктом їх вивчення. За їх словами, пристрій має набагато більше недоліків, ніж переваг, створює серйозні незручності і навіть може стати причиною аварійної ситуації. Це викликає побоювання, враховуючи, що нові автомобілі Tesla не отримають традиційне кругле кермо навіть в якості опції.

У випробуванні Consumer Reports взяли участь 10 водіїв. Один позитивний аспект вони все ж відзначили: на відміну від круглого керма, U-подібний «штурвал» в нейтральному положенні не прикриває приладову панель. Однак через правий кут керма деяким водіям не видно кнопку, що виводить на екран «мультимедійки» меню з основними функціями.

Читайте також:  Mazda презентувала оновлений кросовер CX-5

Далі мова йде тільки про недоліки. Матеріал керма виявився занадто слизьким: під час крутих поворотів він вислизає з рук, що особливо небезпечно на високих швидкостях. Через його витягнуту форму водій буквально не знає, чого очікувати, так як при обертанні під руку може потрапити кут, плоска частина або взагалі нічого.

Одна з жінок, які випробовували «Теслу», поскаржилася на занадто товстий обід, який явно не розрахований на невеликі кисті. Крім цього, водії відзвітували про біль і втому рук через відсутність звичних точок опори. Не рятував і фірмовий автопілот Tesla: за правилами навіть з включеною системою водій зобов’язаний тримати руки на кермі.

Читайте також:  Створено дорожні знаки спеціально для безпілотних авто

Ще одна проблема-перемикачі. У Model S важелі “поворотників” замінені кнопками на самому кермі, які обертаються при його повороті, викликаючи плутанину. Кілька водіїв поскаржилися, що їм доводилося відволікатися від дороги і дивитися на «штурвал», а інші і зовсім нехтували «поворотниками», щоб не включити помилковий.

Решта кнопки на кермі теж сенсорні і занадто легко відгукуються на натискання. Так, журналісти мимоволі включали дальнє світло, бризкали омивачем на лобове скло, а також сигналили перехожим. При цьому коли сигнал знадобився, один з водіїв не зміг вчасно його знайти, що мало не стало причиною аварійної ситуації.

Недавній рекорд Model S Plaid на Нюрбургрингу – не показник зручності нового керма, вважають в Consumer Reports. Швидкісні заїзди на трасах вимагають невеликих рухів на відміну від, наприклад, «лосиного» тесту, якому видання планує піддати Model S. Однак на випробування зважаться тільки після того, як водій звикне до «штурвалу».

Читайте також:  Колекцію машин з фільму «Божевільний Макс: Дорога люті» пустять з молотка

Джерело: Consumer Reports