Технології

Hisense показала перший в світі лазерний телевізор з висувним екраном

Hisense

Виробник електроніки анонсував оригінальну новинку для облаштування домашнього кінотеатру. Нею став 77-дюймовий проекційний ТВ зі згортається 4K-екраном, підтримкою HDR і просунутою вбудованою акустикою harman/kardon.

Дисплей новинки з мінімальними бічними рамками виготовлений з високотехнологічних матеріалів, використовуваних в авіаційній промисловості. Їх властивості дозволяють панелі телевізора бути гнучкою з можливістю скручування, зберігаючи форму в розгорнутому стані.

“Лазерний дисплей насправді являє собою набір космічних рішень. Перший у світі лазерний телевізор з рухомим екраном Hisense – це тільки початок”, – заявив віце-президент холдингової компанії Hisense Group Юй Чжітао, представляючи новинку.

Читайте також:  У ноутбуках Apple з'явиться фірмовий чубчик

Hisense

Матриця пристрою з максимальною яскравістю 350 ніт і роздільною здатністю 4K має охоплення 107% колірного простору BT.2020. За якість звучання телевізора відповідають динаміки з підтримкою технології Dolby DTS.

За запевненням Hisense, пристрій можна використовувати в якості програвача, не розгортаючи дисплея, і “насолоджуватися звуком театрального рівня”. Передавати контент зі смартфона або будь-якого іншого пристрою на новинку можна, завдяки підтримці Bluetooth.

Лазерний телевізор Hisense з висувним екраном вже доступний для бронювання на торговому майданчику JD.com. компанія поки не оголосила інформацію про доступність і вартість новинки.