Авто

Автомобілі Genesis навчаться впізнавати власників в обличчя

Genesis GV60

Genesis, преміальна “дочка” Hyundai, почне впроваджувати нову технологію, яка дозволить автомобілям розрізняти людські обличчя. Завдяки Face Connect власники майбутніх Genesis зможуть відкривати або закривати двері буквально «обличчям», для впізнавання якого автомобілі обладнають інфрачервоною камерою.

За задумом інженерів марки, технологія зробить взаємодію між людиною і машиною комфортніше: особливо актуально це для любителів активного відпочинку, яким не завжди зручно носити з собою фізичний ключ.

Для Face Connect буде використовуватися камера ближнього інфрачервоного діапазону (NIR), яка зможе розпізнавати обличчя в тому числі вночі і в дощову погоду.

Читайте також:  Дефіцит мікрочіпів вдарив по автовиробникам сильніше, ніж пандемія коронавірусу

На один автомобіль можна буде зареєструвати не більше двох осіб, для кожного з яких створюється окремий профіль з настройками керма, сидіння, проекційного дисплея, дзеркал і «мультимедійки» – все це машина підлаштує автоматично, «впізнавши» обличчя.

Genesis

Фото: Genesis

Для запуску мотора ключ теж не буде потрібно: він заводиться за допомогою відбитка пальця. Їм же тепер можна “платити” в режимі Valet Mode, яка раніше вимагала введення PIN-коду.

Крім цього, Genesis допрацювала функцію бездротового оновлення програмного забезпечення( ОТА): тепер «по повітрю» можна завантажувати нове ПЗ гальмівної системи, підвіски, рульового управління і подушок безпеки. Раніше функція була доступна тільки для навігатора, проекційного дисплея і «приборки».

Читайте також:  Ford Bronco отримає штатну лебідку і шноркель

Першим нововведення отримає перший серійний електрокар Genesis-GV60, який марка показала в серпні. “Батарейний” хетчбек на модульній платформі E-GMP з камерами замість дзеркал заднього виду і “втопленими” дверними ручками вийде на ринок найближчим часом.

Джерело: Genesis