Технології

Apple скопіювала чуже додаток. Компанію чекають в суді

Apple Watch Series 7

Відразу після презентації нових пристроїв Apple розробник на ім’я Коста Елефтеріу заявив про намір зустрітися з американською компанією в суді. Справа в тому, що корпорація видалила його додаток з App Store, щоб потім реалізувати схожу функцію своїми силами.

Під час презентації нових Apple Watch Series 7 була показана можливість відповіді на повідомлення за допомогою наекранної клавіатури, вводячи текст свайпом. Функція багатьма очікувана, але тільки не для Коста Елефтеріу, адже буквально в березні цього року Apple видалила з App Store його додаток FlickType, яке виконувало рівно ту ж функцію. Причина видалення полягала нібито в порушенні вимог до інтерфейсу. “Зокрема, Ця програма являє собою клавіатуру для Apple Watch”, – говорилося в листі Apple.

Лист творцеві FlickType від Apple

Лист творцеві FlickType від Apple

За словами самого розробника, в минулому Apple зверталася до нього з пропозицією купити його додаток, але він вирішив відмовитися. Саме після цього у нього і почалися проблеми. Наприклад, у відгуках до програми з’явилися скарги на обман користувачів.

Читайте також:  Слух: Google Pixel 6 буде набагато дешевшим, ніж очікувалося

“Отже, тепер ми знаємо. Побачимося в суді, Apple”, – написав у Twitter Коста Елефтеріу.

Скріншоти програми FlickType

Скріншоти програми FlickType

Особливо цікаво, що під час демонстрації нової функції на годиннику був набраний текст Copy that («копіюй це»). Розробник має намір подати на Apple в суд за копіювання технології і за недобросовісну конкуренцію.