Авто

В Англії побудували гібридний позашляховик з запасом ходу 7000 кілометрів

Pioneer

Британська компанія Fering Technologies, заснована екс-інженером McLaren і Ferrari Беном Скоттом-Геддесом, представила гібридний позашляховик Pioneer. Він відрізняється незвичайною конструкцією, низькою масою і неймовірним запасом ходу без дозаправки — цілих сім тисяч кілометрів. За задумом творців, такий автомобіль в першу чергу повинен зацікавити мандрівників, полярних дослідників і аварійно-рятувальні служби.

Глава Fering Technologies Бен Скотт-Геддес встиг попрацювати з Гордоном Мюрреєм над дорожнім McLaren F1 і гоночними GTR, а також побудувати запаморочливо швидкий Caparo T1. Але його новий проект нескінченно далекий від світу суперкарів. Скотт-Геддес хоче запустити в серію “високоадаптивний позашляховик з модульною конструкцією”, який можна конфігурувати і оновлювати під певні завдання, в тому числі змінюючи основні вузли силового приводу.

Читайте також:  BMW обіцяє приробити величезні «ніздрі» і на інші моделі марки

Втім, головна мета-це все-таки створити безкомпромісний експедиціоннік, здатний на одній заправці проїжджати до семи тисяч кілометрів. Досягти цього частково допоможе незвичайна конструкція: в основі Pioneer лежить рама з алюмінієвим каркасом, посиленим композитними елементами, а зовнішні панелі — принаймні, їх частина — зроблені з канвасу, зносостійкої тканини, що застосовується для пошиття трекінгових черевиків. Підвіска без вишукувань, причому до коліс діаметром 22,5 дюйма підходять шини від вантажівки.

У рух позашляховик приводить гібридна установка послідовно типу з двома електромоторами, що видають 600 Нм моменту. Їх живить батарея ємністю 20 кіловат-годин, зібрана з літій-титанантих осередків: вони хоч і володіють меншою питомою ємністю, ніж літій-іонні, але зате більш пристосовані до експлуатації в екстремальних погодних умовах (до -50°). На електротязі Pioneer проїжджає трохи більше 80 кілометрів-інше забезпечує крихітний ДВС.

Читайте також:  Електричний Mercedes-Benz G-Class розсекречений до прем'єри

Pioneer

Роль “подовжувача ходу” в Pioneer відведена трициліндровому 800-кубовому двигуну від Cмарта, що працює на біодизелі (паливо знаходиться в декількох баках, розташованих між лонжеронами рами). У нормальних умовах ДВС крутить генератор, що виробляє електроенергію для живлення електромоторів і зарядки батареї. Остання виступає резервним джерелом потужності, наприклад, коли машина дереться на крутий підйом або долає складний кам’янистий ділянку.

Також автори проекту заявляють, що Pioneer обладнаний портальними маточинами і механічними диференціалами, а його максимальний дорожній просвіт становить 800 міліметрів. Всюдихід здатний підійматися на пагорби з 60-градусним ухилом і півметрові уступи, а також долати броди глибиною до 1,4 метра. Вантажопідйомність дорівнює власній масі – 1500 кілограмів. А з динамічних характеристик відома тільки максимальна швидкість – 125 кілометрів на годину.

Читайте також:  Ще два міста обмежать максимальну швидкість 30 кілометрів на годину

Прототип піонера вже проходить випробування, і машину навіть встигли оцінити перші приватні та комерційні клієнти. Серійну збірку позашляховиків Fering Technologies обіцяє почати в першій половині 2022 року. Ціна – від 150 тисяч фунтів стерлінгів.

Що цікаво, модульна конструкція машини дозволяє легко змінювати елементи силового приводу в залежності від географії: наприклад, в Південній Америці можна використовувати двигуни на біоетанолі, в Азії — водневі паливні комірки.