Авто

Ремонтопридатність Samsung Galaxy Watch4 оцінили в iFixit

Samsung Galaxy Watch4 Classic

Фахівці лабораторії провели повне розбирання нових смарт-годинників Samsung і їх Classic-версії, щоб оцінити складність їх ремонту. Заодно експерти в деталях вивчили внутрішню структуру гаджетів, в корпусах яких помістилося чимало просунутих електронних компонентів.

За висновком iFixit, пристрої мають схожу схему збірки. “Серцем” обох новинок став процесор Exynos W920. За автономність 46-міліметрової моделі відповідає акумулятор ємністю 361 мАг, в той час як 40-мм версія оснащена АКБ на 247 мАг. На системних платах новинок розпаяно по 16 ГБ вбудованої і 1,5 ГБ оперативної пам’яті.

Читайте також:  Lucid Air офіційно став самим далекобійним електромобілем

Samsung

У компактних корпусах смарт-годин розмістився широкий набір датчиків: гіроскоп, акселерометр, геомагнітний датчик, ЕКГ, альтиметр, біоелектричний сенсор і датчик Холла, який присутній у версії Classic.

Пристрої захищені від попадання пилу і води за стандартом IP68, що підтверджує гумове кільце ущільнювача на внутрішній частині кришки.

Samsung

Незважаючи на пристойне число використовуваних компонентів, ремонтопридатність новинок експерти iFixit оцінили в 7 балів з 10 можливих. Компанія спростила доступ до акумулятора, а для зняття тильної кришки потрібно докладати значно менше зусиль. При цьому демонтаж дисплея новинки вимагає попереднього прогріву, а його захисне скло порівняно легко пошкодити при розбиранні.