Технології

HUAWEI запатентувала гнучкий смартфон з сімома дисплеями

HUAWEI

Інженери HUAWEI представили концептуальний дизайн смартфона з гнучким екраном, який складається відразу з семи сегментів. Крім оригінального форм-фактора, гаджет може обзавестися просунутою основною камерою з перископічним модулем.

Документ описує конструкцію смартфона, оснащеного гнучким екраном з трьома лініями складання. Таким чином, користувач зможе змінювати форм-фактор пристрою за своїм бажанням в залежності від сценарію роботи.

Huawei

Для регулювання гучності компанія пропонує використовувати віртуальні кнопки, які будуть розміщені на бічній грані апарату. Там же будуть розташовуватися і віртуальні клавіші швидкого виклику додатків “Телефон” і “Камера”.

Читайте також:  ШІ збільшить продуктивність процесорів в 1000 разів

Huawei

У патенті наголошується, що контент може виводитися на кожну область автономно, а сам гаджет оснащений датчиками, здатними вимірювати кут згинання кожної частини екрану, тим самим адаптуючи інтерфейс системи під поточну форму пристрою.

На схематичних зображеннях показано, що смартфон оснащується чотирма датчиками основної камери. При цьому в пристрої використовується перископічний об’єктив зі змінною фокусною відстанню.