Технології

Названо країни з найшвидшим провідним інтернетом

Інтернет

Консалтингове агентство Cable.co.uk опублікувало результати щорічного дослідження швидкості інтернету в усьому світі. Експерти компанії проаналізували 224 країни і з’ясували, в яких регіонах користувачі мають найшвидший і найповільніший доступ до глобальної мережі.

У загальносвітовому рейтингу Україна займає 77-ту сходинку. При визначенні середньої швидкості, яка склала 25,26 Мбіт/с, було проаналізовано понад 131 тисячу унікальних IP-адрес, а також проведено понад 370 тисяч тестів.

Так на завантаження фільму, обсяг якого становить 5 ГБ, в українських користувачів Інтернету йде близько 27 хвилин. Варто відзначити, що в розрахунках враховується саме середня швидкість з’єднання по країні, а не максимально доступна.

Читайте також:  Несертифікований ремонт Apple Macbook в 3 рази вигідніший за офіційний

Лідерами рейтингу стали Острів Джерсі з показником 274 Мбіт/с, Ліхтенштейн (211 Мбіт/с) і Ісландія — 191 Мбіт/с. В кінці списку розмістилися Туркменістан (0,5 Мбіт/с), Ємен (0,68 Мбіт/с) і Ефіопія (1,2 Мбіт/с). За останній рік середня Глобальна швидкість інтернету збільшилася на 5 Мбіт/с: у 2020-му вона становила 24,83 Мбіт/с проти 29,79 Мбіт/с на сьогодні.