Авто

Lamborghini воскресить найперший Countach

Lamborghini Countach

Компанія Lamborghini опублікувала короткий відеоролик, який, можливо, проливає світло на черговий проект, пов’язаний з ім’ям Countach.

Минулого місяця італійська марка представила сучасну інтерпретацію культової моделі на базі гібрида Sian FKP 37, а тепер, судячи з усього, вирішила воскресити Countach LP 500 — прототип з оригінальним дизайном Bertone, що став предтечею серійної дводверки.

Тизер, звичайно ж, не розкриває задумів компанії, але деякі деталі дозволяють припустити, що мова йде саме про Countach LP 500. Взагалі, у цієї машини складна доля: після дебюту навесні 1971 року на Женевському автосалоні суперкар спочатку позбувся двигуна V12 5.0 (мотор замінили на більш надійний 3.9), потім його розбили на англійському полігоні MIRA під час сертифікаційних тестів і утилізували.

Читайте також:  Електромобілі займуть дві третини світового ринку через 19 років

Тепер же Lamborghini натякає на повернення найпершого Countach словами «50 years ago it paved the road to the future, now it’s back on the road» (50 років тому він проклав дорогу в майбутнє, і тепер сам готовий повернутися) і кріслом, форма якого нагадує не тільки про Countach LP 500, але і про інших італійських концептах 1970-х років.

Неясно тільки одне: чи буде це заново побудований автомобіль, як, наприклад, Bentley Corniche або BMW Garmisch, або ж стилізований Авентадор.

Досвід у відновленні класичних машин, а значить і у виробництві необхідних деталей, у Ламборгіні є. Так, у 2020-му підрозділ Lamborghini Polo Storico відреставрував Miura SVJ 1972 року, що раніше належала німецькому автогонщику Хуберту Хані.

Читайте також:  Власники нового Ford Bronco масово скаржаться на гучний свист

Причому зробила це з такою скрупульозністю, що купе насилу відрізнили б від заводського оригіналу навіть колекціонери.