Криптовалюти

Binance анонсувала відкриття офісу в Україні і додала підтримку гривні

Binance в Україні

Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з біткоїн-біржею Binance. Очікується, що платформа почне роботу в країні вже до кінця року. Про це заявив глава Мінцифри Михайло Федоров в ході круглого столу, організованому Інститутом Горшеніна.

За словами заступника голови відомства Олександра Борнякова, Binance відкриє в Україні юрособу, через яку здійснюватиме свою діяльність.

Він також підкреслив, що команда Binance ознайомилася з проектами законів, що регулюють криптоіндустрію в Україні, і не висловила ніяких претензій.

Глава Мінцифри заявив, що Binance вже почала активно працювати над відкриттям свого офісу в Україні і, ймовірно, встигне зробити це до нового року.

“У біржі мільярдні обороти і частина цих мікротранзакцій буде проходити на території України і в наших банках. Ми вже спілкуємося з Національним банком і нашими державними банками про відкриття рахунків цій біржі”, – зазначив Федоров.

Читайте також:  Роджер Вер: характеристики біткоїна в Bitcoin Cash збільшать ціну актива в тисячу разів

У відомстві очікують, що партнерство з таким великим гравцем допоможе Україні «з’явитися на світовій карті криптовалют».

Федоров також заявив, що початок роботи Binance в Україні дозволить наповнити бюджет» і стане сильним драйвером для легалізації криптовалют.

Зазначимо, на офіційному сайті Binance вже з’явилася опція відображення цін в українській гривні.

Binance гривня

Незабаром після підписання меморандуму біржа Binance додала можливість введення і виведення української гривні.

Binance гривня

Завести на біржу кошти можна, скориставшись сервісом Advanced Cash або за допомогою банківської карти.

Binance гривня

За словами глави біржі Чанпена Чжао, покупка і продаж криптовалюти за UAH буде доступна завтра.

Залишити коментар