Авто

Mazda CX-5 оновився і став повнопривідним за замовчуванням

Mazda CX-5

Mazda CX – 5 пережив оновлення, яке може стати останнім для моделі поточного покоління. З рестайлінгом кросоверу підретушували екстер’єр, додавши нову обробку, допрацювали підвіску і автоматичну коробку передач.

Крім цього, CX – 5 2022 модельного року став виключно повнопривідним, а слідом за ним просунута система i-Activ AWD стане стандартною для всіх позашляховиків марки – принаймні, на ринку США.

Що стосується зовнішніх відмінностей від дореформеної моделі, то вони зводяться до тривимірного малюнку решітки радіатора замість «сітки», більш великому повітрозабірнику спереду, а також фарам і ліхтарям з горизонтальними діодними смужками.

Читайте також:  Представлений електрокросовер Mercedes-Maybach EQS

Особливі розпізнавальні знаки отримали варіанти з турбомотором: їх можна відрізнити по чорному глянцю в екстер’єрі і червоному декору в салоні або по одноколірному кузову і сріблястим колісним дискам.

Mazda CX-5

Всередині з’явилися більш комфортні сидіння, а в обробці застосовується шкіра Nappa. За запевненням марки, рівень шуму і вібрації в салоні вдалося помітно знизити завдяки переналаштуванню параметрів демпфірування і більш жорстким точкам кріплення, а шестидіапазонний автомат став «чуйнішим» і забезпечує більш плавне прискорення. Також кросовер обзавівся системою вибору режимів їзди Mazda Intelligent Drive Select (Mi-Drive).

Mazda CX-5

Повний привід став стандартним: всі CX-5 2022 модельного року отримають систему i-Activ AWD з муфтою підключення задньої осі. Дореформений кросовер за замовчуванням мав провідні передні колеса.

Читайте також:  Mercedes-Benz зупинив продаж кросоверів з V8 на найбільшому ринку

У моторну гамму на північноамериканському ринку як і раніше входять 2,5-літрові «атмосферник» і турбований двигун, що видають 190 і 253 кінські сили відповідно.

На початку наступного року оновлений CX-5 добереться до європейського ринку, а пізніше в 2022 році Mazda може представити кросовер нового покоління. За попередніми даними, він переїде на задньопривідну архітектуру і завдяки більш преміальному іміджу зможе конкурувати з Lexus NX, Audi Q5 і BMW X3.

Джерело: Mazda