Авто

Відео: подивіться, як безпілотний BMW iX сам паркується, заряджає акумулятори та відвідує автомийку

BMW IX

На YouTube-каналі Unsolicited opinions опублікували короткий відеоролик, в якому продемонстрували можливості автономної системи управління електричного кросовера BMW iX.

Флагманська модель здатна в автоматичному режимі знайти вільне місце для паркування, живити акумулятори за допомогою роботизованої зарядки і навіть відвідати автомийку.

Згідно зі сценарієм ролика, водій з пасажиром приїжджають на BMW iX на закриту автостоянку, яка насправді являє собою випробувальний полігон, обладнаний набором датчиків і камер, що дозволяють кросоверу орієнтуватися в просторі.

Після того як пасажири покинули салон електрокросовера, водій за допомогою мобільного додатку дає якусь команду автомобілю, після чого залишає територію парковки.

На наступних кадрах BMW iX, маневруючи між припаркованими автомобілями, самостійно відправляється до станції зарядки, де за допомогою роботизованої установки автоматично підключається до живлення.

Після того як зарядка батарей завершується автомобіль в тому ж автономному режимі їде у напрямку до автоматичної мийки. У фіналі відеозапису кросовер по команді водія повертається на те ж саме місце, звідки почав свій шлях.

BMW iX став інноваційним флагманом марки. Електрокросовер обладнали системою автономного управління третього покоління, новітньої Мультимедіа, можливістю швидкісної зарядки акумуляторів, а також “розумною” системою повного приводу, що змінює налаштування в залежності від дорожньої ситуації, і двома силовими установками на вибір — на 326 і 523 кінських сил.

Джерело: Unsolicited Opinions / YouTube