Авто

Polestar розкрив подробиці про новий великий кросовер, який перевершить по потужності Volvo XC90

Тизер Polestar 3

Сайт Car and Driver дізнався подробиці про нову модель в лінійці Polestar: це буде великий кросовер з індексом 3, який перевершить за потужністю і рівнем оснащення соплатформенний Volvo XC90.

За словами глави марки Томаса Інгенлата, електрокросс буде випускатися в двох версіях, з одно – і двомоторною установками, і, на відміну від XC90, отримає тільки два ряди сидінь. Дебют новинки запланований на 2022 рік, а виробництво організують на заводі в США.

Читайте також:  Новий Audi Q5 залишиться без електричної версії

За словами Інгенлата, від розробки трирядної версії Polestar 3 відмовилися для того, щоб не створювати конкуренцію з XC90. “Я нічого не маю проти семимісних автомобілів, – пояснив він — – але наші клієнти попросили розвести звичайний ХС90 і преміальний Polestar 3. Зате відмова від третього ряду сидінь дозволить зробити лінію даху більш похилим, що додасть кросоверу динамічний вигляд».

Відповідаючи на питання про модифікації, глава Polestar сказав наступне: «двомоторна версія забезпечує більше потужності і краще прискорення, проте не всім покупцям потрібна “вистрілює ракета”, як і не всім покупцям потрібен повний привід».

Він навів як приклад клієнтів в Норвегії та Австрії, які частіше вибирають повнопривідні автомобілі, а також покупців в США і Китаї, які віддають перевагу моноприводу і електрокарам з одномоторною установкою.

Читайте також:  Розкрито дату прем'єри повністю нового електричного Smart

Випуск Polestar 3 налагодять на потужностях підприємства Volvo в штаті Південна Кароліна. Там же будуть проводитися S60 і XC90 нового покоління.

Раніше був представлений інший кросовер на базі XC90, модель марки Lynk & Co, якою в рівних частках володіють Volvo і Geely. Lynk & Co 09 стане флагманом бренду і з’явиться на ринку Китаю з бензиновим мотором і електричною надбудовою у вигляді стартер-генератора, а також в двох гібридних версіях, з функцією зарядки від розетки і без.

Джерело: Car and Driver