Технології

Дослідники з’ясували, в якій грі стримери частіше лаються. Це не Dota 2

Кричати

Стріми по змагальних і не дуже ігор нерідко супроводжуються потоками нецензурної лайки. Співробітники Buzz Bingo вирішили з’ясувати, які саме тайтли викликають саму бурхливу реакцію у авторів контенту.

Як виявилося, найчастіше в ефірі лаються фанати Rainbow Six Siege, а в топ-15 потрапили і інші популярні шутери.

Автори дослідження подивилися 100 трансляцій на Twitch і YouTube по 15 хвилин кожну, витративши в сумі близько 25 годин. У Rainbow Six Siege стримери лаялися в середньому 584 рази за годину, 146 разів за 15 хвилин або раз на сім секунд.

У трійку лідерів з не менш значними показниками потрапили FIFA 21 і Call of Duty: Warzone. Крім онлайн-ігор в топ — 15 виявилися Dark Souls 3 з результатом 96 лайливих слів за 15 хвилин і Resident Evil Village-64 вирази за 15 хвилин.

Автори дослідження також з’ясували, що частіше за інших в ефірі лаються користувачі PC. Вони вимовляють 95 лайливих слів за 15 хвилин — проти 92 у власників Xbox і 83 у стримерів на PlayStation.

До речі, оцінити кількість нецензурних виразів у письмовій мові прихильників консольного геймінгу можна за допомогою треда в Twitter, де через заяву журналіста знову почалися пошуки кращої платформи-і в найзапеклішій формі.