Технології

Android-додатки прекрасно працюють на Windows

Windows 11

У базі даних бенчмарка Geekbench з’явилися численні результати тестування продуктивності Android-додатків, запущених на Windows за допомогою нової утиліти Windows Subsystem for Android. Цей метод працює навіть краще, ніж вважалося раніше.

Передбачається, що в основі Windows Subsystem for Android буде Windows Subsystem for Linux — підсистема в Windows 10 для запуску Linux-додатків.

Остання ґрунтується на технологіях віртуалізації та емуляції, що традиційно призводить до підвищеного навантаження на системні ресурси, через що виникають проблеми з продуктивністю.

Читайте також:  Google оштрафували за блокування модифікованих версій Android

Windows 11 1

З урахуванням того, що Windows Subsystem for Android буде працювати поверх Windows Subsystem for Linux, що працює поверх Windows 11, нічого хорошого від такого рішення чекати не доводиться.

Однак тести Geekbench розвіюють ці сумніви. Представлені на скріншоті результати можна порівняти з показниками торішніх флагманських смартфонів Samsung Galaxy S20, OnePlus 8, OPPO Find X2 Pro та інших апаратів на базі Snapdragon 865.

Судячи з усього, Windows Subsystem for Android проводить емуляцію, ніби Android-додатки запускаються на пристрої з процесором Qualcomm.

Важливо відзначити, що всі ці висновки поки засновані лише на попередній інформації, а сама функція сумісності з Android-додатками не буде доступна в Windows 11 на релізі в жовтні.