Авто

Ford залишить американців без кросовера EcoSport

Ford EcoSport Active

З’явилися подробиці про долю Ford EcoSport, який присутній на ринках Індії, Бразилії, США та Європи.

Як повідомляє Detroit Free Press, після того, як Ford згорне виробництво в Бразилії та Індії (з індійського підприємства EcoSport поставляли в США), продажі моделі на американському ринку завершаться, а єдиним складальним майданчиком, де випускають компактний кросовер, залишиться румунський завод в Крайові.

На сьогоднішній день EcoSport залишається самим компактним і доступним кросовером в лінійці Ford в США: ціни на модель починаються від 20 395 доларів.

Читайте також:  Власники нового Ford Bronco масово скаржаться на гучний свист

Підприємство Ford в індійському Ченнаї, звідки кросовери експортуються в США, завершить роботу до кінця цього року, тоді ж припиняться поставки.

Передбачається, що запасів на складах дилерів вистачить до середини 2022 року, після чого EcoSport остаточно зникне з ринку Північної Америки.

Із завершенням збірки в Бразилії та Індії єдиним заводом, що випускає EcoSport, залишиться підприємство в румунському крайові. Однак на європейському ринку модель не блищить: за сім місяців 2021 року європейці придбали всього 16,2 тисячі примірників EcoSport, що на 17,7 тисячі менше, ніж за аналогічний період минулого року.