Авто

В Японії з’явилося таксі, в якому можна поспати кілька годин і нікуди не їхати

Toyota JPN Taxi

Японський оператор таксі Daiwa Motor Transportation з 30 серпня по 4 вересня провів в Токіо незвичайну рекламну кампанію SleepingTaxi, в ході якої всім бажаючим пропонували кілька годин поспати в спеціально обладнаному автомобілі. Оскільки послугу надавали безкоштовно, скористатися унікальною можливістю вирішили багато місцевих жителів.

В акції SleepingTaxi брали участь серійні п’ятидверні хетчбеки Toyota JPN Taxi, обладнані гібридною силовою установкою з півторалітровим двигуном, що працює на зрідженому нафтовому газі.

Читайте також:  Lucid Air офіційно став самим далекобійним електромобілем

Такі автомобілі легко впізнати по зсувних задніх дверей з електроприводом і збільшеному простору для задніх пасажирів.

Toyota JPN Taxi

Спеціально для рекламної кампанії в машинах створили ідеальні умови для відпочинку. Тут з’явилися м’яка подушка, одноразові маски для очей, а також переносний столик з набором розслаблюючих напоїв і пристроями для зарядки смартфонів.

На бічні стекла фахівці нанесли зображення зеленого листя. Крім того, встановлений в передньому підголівнику екран відтворював заспокійливий відеоряд, який поєднувався з розслаблюючою музикою.

Toyota JPN Taxi

Точна кількість жителів, які взяли участь в акції, невідома. Враховуючи, що подрімати в «релакс-таксі» можна було безкоштовно, рекламна кампанія без сумніву користувалася величезною популярністю.

Читайте також:  Tesla показала на відео електропікап Cybertruck, який дуже схожий на комп'ютерну графіку

Джерело: Carscoops.com