Технології

Американський бренд представив гібридний смарт-годинник

У пристрої є фізичні стрілки і функції «розумного» годинника.

Компанія Fossil (США) представила нову модель гібридного годинника HR, в яких є і фізичні стрілки, і екран, властивий смарт-годиннику.

Fossil Hybrid HR за $195 призначений для тих, кому не потрібні повнофункціональний «розумний» годинник. Але які не проти розширеного функціоналу – відображення активності, вимірювання пульсу і т. д., пише Gizmodo.

Крім того, цифровий екран здатний відображати надходження текстових повідомлень, електронних листів, повідомлень з соціальних мереж і мобільних додатків.

Згідно запевненням виробника, на одній зарядці такий годинник здатний пропрацювати два тижні. Пристрій можна зарядити від нуля до 100% за 60 хвилин.

Гібридні годинник від Fossil здатні взаємодіяти з іншими пристроями на платформі Android або iOS. Для підключення використовується технологія Bluetooth.

Раніше компанія була відома як головний партнер у співпраці з Google в сегменті переносних пристроїв на основі програмного забезпечення Wear OS. Fossil заявив про намір випустити власний мобільний додаток для своїх гібридних пристроїв.

Залишити коментар