Статті

Переваги моніторів LG

LG

Компанія LG є провідним виробником побутової техніки та електроніки. В асортименті компанії представлені не тільки високоякісні телевізори, але і монітори, у яких є безліч переваг.

Відмінні риси моніторів LG

Купити монітор LG можна на офіційному сайті, де докладно представлені всі характеристики техніки. Саме монітори LG стали першими, в яких стали використовуватися IPS-матриці. Завдяки ним значно зросли кути огляду (до 178 градусів як по горизонталі, так і по вертикалі). Перевагами моніторів LG є:

● Великий асортимент. В інтернет-магазині представлено безліч моделей, причому каталог регулярно поповнюється.

● Доступна вартість. Виробник пропонує як дорогі преміум-моделі, так і недорогі монітори з хорошими характеристиками.

● Технологічність. Це не тільки сучасні матриці, але і габарити, дозвіл екрана, невелика вага і товщина моніторів. У продажу є навіть зігнуті монітори, яким дуже зручно користуватися.

Перед покупкою варто звернути увагу на наступні рекомендації:

● Краще віддавати перевагу моніторам з хорошою діагоналлю, завдяки чому на них зручніше працювати. Особливо гарні великі екрани для відеоігор, роботи в графічних редакторах, з відеомонтажем і кресленнями. Також їх використовують при роботі з дизайном, де потрібно багато місця роботи.

● Розгляньте новинки. Краще купувати моделі поточного року випуску, оскільки компанія LG регулярно оновлює свій асортимент і покращує характеристики своєї техніки.

● Спробуйте заощадити. Це можливо завдяки наявності великого асортименту в інтернет-магазинах, де регулярно проводяться розпродажі та знижки на широкий перелік моделей.

При виборі також дивіться на наявність портів для аудіо та відео. Наприклад, для підключення до екрану смартфона або планшета, необхідний порт HDMI. Також цей роз’єм необхідний для підключення до нього антени, кабелю цифрового ТБ. Не всі моделі моніторів мають аудіо-виходи, проте іноді набагато зручніше підключити навушники до монітора, а не до системного блоку, щоб не турбуватися про довжину дроту. А заощадити місце на столі дозволять вбудовані динаміки.

Перед покупкою також враховуйте покриття монітора. Матовий екран не відображає сонячні промені, але деякі користувачі відзначають зернистість картинки. Глянцева поверхня останнім часом покривається плівкою проти відблисків, але доглядати за таким екраном значно складніше.

*На правах реклами