Технології

iPhone SE 3: нові подробиці і очікувана дата анонса

Apple iPhone SE 3

В мережі з’явилися дані про іншу очікувану новинку Apple — модель середнього класу під назвою SE 3. Як стверджують інформатори, апарат буде відчутно відрізнятися від свого попередника по частині дизайну.

За даними мережевих інформаторів, прем’єра нового “бюджетника” Apple відбудеться тільки в наступному році. Враховуючи, що попередня модель серії була показана в травні 2020-го, реліз iPhone SE 3 з поправкою на дефіцит мобільних процесорів варто очікувати в другому кварталі.

Згідно зі звітом інсайдерів, новинка стане модифікованою версією моделі iPhone XR. Зберігши корпус і IPS-дисплей попередника, смартфон отримає більш продуктивний процесор Apple A14 Bionic.

Читайте також:  Apple AirPods Pro отримали функцію посилення голосу

Вартість пристрою імовірно складе від $480 в залежності від обсягу накопичувача. Таким чином, iPhone SE 3 може стати найдоступнішим 5g-смартфоном американської компанії.

Очікується, що новинка випускатиметься в декількох колірних рішеннях: червоному, помаранчевому, зеленому, жовтому і фіолетовому. Інші специфікації апарату поки невідомі.