Технології

Аналітик назвав ціну і обсяг пам’яті iPhone 13

Apple iPhone 13

Галузевий Інсайдер Мін-Чи Куо заявив, що в цьому році Apple запропонує серію флагманських смартфонів iPhone 13 з більш високою стартовою ціною.

Причиною тому стане відмова компанії від флеш-пам’яті мінімальної ємності – зате в лінійці вперше з’являться моделі з рекордним об’ємом накопичувача.

Згідно з прогнозом Куо, покупцям будуть доступні iPhone 13, 13 Pro і 13 Pro Max у версіях з 128, 256 і 512 ГБ, а також 1 ТБ внутрішньої пам’яті. При цьому більш доступний в смартфон з приставкою mini не буде оснащуватися терабайтним накопичувачем.

Читайте також:  Дослідники з'ясували, в якій грі стримери частіше лаються. Це не Dota 2

У зв’язку з цим збільшиться роздрібна ціна базових моделей. Однією з причин відмови від 64-гігабайтної версії Інсайдер називає дефіцит компонентів, які постачає фабрика Texas Instruments.

Аналітик упевнений, що навіть в умовах пандемії і нестачі комплектуючих поставки фірмових пристроїв все одно можуть зрости на 10% в порівнянні з показниками минулого року. Куо зазначив, що Apple також буде змушена відкласти масове виробництво нового покоління смарт-годинників.

Презентація iPhone 13 відбудеться вже завтра, 14 вересня.