Авто

Ford розповів, скільки покупців Bronco вибирають «механіку»

Ford Bronco

Фірма Ford розкрила статистику попередніх замовлень на позашляховики Bronco. По даним Ford Authority, кожен четвертий покупець Bronco вибирає “механіку”, більше половини замовників доплачують за позашляховий пакет Sasquatch, а на чотиридверні всюдиходи припадає 73 відсотки продажів.

Базові комплектації популярністю не користуються: до 70 відсотків американців купують чотири найдорожчі версії Outer Banks, Badlands, Wildtrak і First Edition.

Трьохпедальні Ford Bronco можна замовити тільки з “турбочетвіркою” 2.3, так що 25 відсотків продажів — непоганий результат, якщо враховувати, що в цілому по північноамериканському ринку частка версій з механічною трансмісією ледь перевищує один відсоток.

Читайте також:  Українці побили рекорд купівлі вживаних авто

Варто відзначити, що в структурі продажів головного конкурента — Jeep Wrangler — на версії з ручною коробкою передач припадає 30-35 відсотків продажів.

Однак потрібно враховувати, що спочатку при замовленні Ford Bronco було неможливо поєднувати «механіку» з пакетом Sasquatch, і тільки після петиції від фанатів «Блакитний овал» проявив гнучкість і додав бажану опцію.

Ажіотажний попит на Ford Bronco (зібрано понад 125 тисяч попередніх замовлень) привів до збільшення тривалості очікування автомобіля, і маркетологи американської марки вдаються до оригінальних хитрощів, які дозволять клієнтам скрасити очікування.