Технології

Ілон Маск хоче розігнати Starlink до швидкості світла

Starlink

Ілон Маск не втомлюється розповідати про світле майбутнє супутникового інтернету. За його словами, незабаром Starlink буде передавати дані практично зі швидкістю світла.

В даний час назвати Starlink ідеальним складно. Швидкість поступається наземним мережам, а затримки перевищують провідні аналоги в кілька разів.

Мало того, нещодавно на супутникові антени ополчилися голуби, що створюють перешкоди і мікророзриви з’єднання. Незважаючи на це, Ілон Маск сповнений ентузіазму, адже вже скоро SpaceX виведе на орбіту супутники, оснащені надшвидкісним лазером. Він не тільки збільшить показники Starlink, але і усуне необхідність в наземних станціях.

Читайте також:  Intel випадково розкрила характеристики стандарту Thunderbolt 5

За словами Ілона Маска, швидкість виявиться на 40% вище, ніж по оптоволоконному кабелю, що відкриє доступ до неймовірно швидкої передачі даних без необхідності використання наземних станцій.

Якщо відштовхуватися від цієї інформації, то можна зробити висновок, що показник досягне приблизно 180 832 миль в секунду — 97% від швидкості світла.

Вже незабаром буде відключена наземна станція в Арктиці, але на якість та інші показники надання послуг це не вплине. Ілон Маск планує збільшити швидкість інтернету в кілька разів і знизити затримки до 50 мс. Крім того, має збільшитися покриття полярних регіонів за рахунок супутників нового покоління.