Авто

Tesla Model S Plaid встановив світовий рекорд швидкості

Model S Plaid

Ілон Маск повідомив про чергове досягнення Tesla Model S Plaid, здатного розганятися до “сотні” за 1,99 секунди. Цього разу зарядженому електрокару потужністю 1020 кінських сил підкорився легендарний трек в Нюрбургрингу.

Незважаючи на впевненість Ілона Маска в своєму електрокарі, досі не було офіційних даних за його швидкісними показниками на нюрбургринзькій петлі. У 2019 році компанія Tesla заявляла, що внутрішні тести показують можливість Model S Plaid проїхати цей трек за 7:05. І хоча заявленого часу домогтися не вдалося, Ілон Маск все ж залишився задоволений результатом.

Опубліковані главою Tesla результати показують, що Model S Plaid зміг проїхати трек за 7:30 з середньою швидкістю 268 км/год.і хоча це далеко від обіцяних 7:05, цього виявилося достатньо, щоб зайняти п’єдестал в класі електричних автомобілів. Ілон Маск особливо підкреслює, що результату вдалося досягти на серійному автомобілі без будь-яких змін в конструкції і двигуні.

Читайте також:  Чергова Tesla загорілася під час зарядки. Вогонь знищив гараж та ще одну Tesla

Вже найближчим часом відбудеться ще кілька заїздів на модифікованій версії Tesla Model S Plaid з додаванням аеродинамічних поверхонь, карбонових гальм і гусеничних шипів. Ілон Маск зазначає, що подібні зміни може внести будь-який власник автомобіля, тому мова все ще буде йти про серійну модель.