Авто

Mercedes-AMG скоротить лінійку моделей

EQS 53 4Matic+ © Mercedes-AMG

Керівник Mercedes-AMG Філіп Шимер розповів на Мюнхенському автосалоні, що його попередник Тобіас Мерс зумів домогтися «феноменальних позицій на ринку», проте тепер прийшов час «трохи зменшити» модельний ряд.

У найближчому майбутньому Mercedes-AMG зосередиться на високопродуктивних моделях з високою часткою електрифікації, в той час як лінійка початкового рівня неминуче потрапить під скорочення після закінчення життєвого циклу в середині десятиліття.

Як розповів Шимер в інтерв’ю виданню Autocar, скорочувати модельну лінійку Mercedes-AMG доведеться через електрифікацію. Високопродуктивні електрифіковані моделі неминуче стануть важчими через акумуляторні батареї, а численні електронні системи вимагатимуть розробки складного програмного забезпечення.

Читайте також:  Geely та Renault можуть створити спільне підприємство

У цю стратегію не вписуються “молодші” моделі Mercedes-AMG, оскільки через електрифікацію вони стануть важче і повільніше. Відповідно, після завершення життєвого циклу лінійка початкового рівня, швидше за все, підуть в історію.

Топ-менеджер також зазначив, що Mercedes-AMG буде щільно співпрацювати з моторобудівним підрозділом HPP, яке займається виробництвом двигунів і гібридних систем для мерседесівської команди Формули-1.

Тепер інженери HPP займуться доведенням електричних силових установок “цивільних” електрокарів. Шимер вважає, що багато “формульні” технології цілком успішно можна застосувати і при розробці дорожніх електромобілів — причому в області не тільки силових установок, але і аеродинаміки.