Технології

Ілон Маск: «Нова версія автопілота підірве вам мозок»

Автопілот

Tesla провела роботу над помилками і готує до випуску поліпшену бета-версію функції Full Self-Driving (FSD). За словами Ілона Маска, оновлена система допомоги водієві стане набагато надійнішою і зуміє «вразити користувачів».

Глава компанії написав у Twitter, що розширення програми буде поступовим, і тільки після підтвердження повної безпеки FSD.

Раніше Tesla визнала проблеми з попередньою тестовою збіркою системи допомоги у водінні після початку розслідування аварій за участю фірмових електрокарів Національною адміністрацією безпеки дорожнього руху США (NHTSA).

Читайте також:  Apple скопіювала чуже додаток. Компанію чекають в суді

Розширений пакет програмного забезпечення з FSD, який дозволяє автоматично змінювати смугу руху на автомагістралях і їздити в межах міста, переміщаючись по складних перехрестях, пропонується власникам автомобілів Tesla в якості опції за ціною $10 000, і все ще знаходиться в статусі бета-версії.

Наскільки досконально перероблена нова бета-версія FSD, поки невідомо. Однак, обіцяючи надати оновлений пакет для більшої кількості водіїв, Ілон Маск запевнив, що інженери компанії зробили все можливе для поліпшення його функціональності.