Авто

Ford йде з ще одного ринку, втративши мільярди доларів

Завод

Компанія Ford прийняла рішення покинути ще одну країну-Індію, що входить до п’ятірки найбільших авторинків світу. Причиною став низький попит і великі збитки: за останнє десятиліття вони склали більше двох мільярдів доларів, і подальші прогнози невтішні.

У зв’язку з цим Ford зупиняє виробництво автомобілів на індійських заводах, але якийсь час буде імпортувати в Індію готові машини, повідомляє Reuters.

З моменту приходу Ford в Індію пройшло 25 років, проте за цей час марка так і не змогла зміцнитися на місцевому ринку, де домінують азіатські виробники. На сьогоднішній день частка американської марки становить всього два відсотки від усіх продажів в країні, незважаючи на значні інвестиції.

Читайте також:  Volkswagen почав продавати машини без «мультімедійки». І ось чому

За словами гендиректора Ford India Анурага Мехротра, компанії не вдалося знайти шлях до довгострокової прибутковості. Крім стабільно слабкого попиту, причиною для відходу Ford став зрив угоди про спільне підприємство з індійською Mahindra & Mahindra, яка дозволила б американцям економити на виробництві.

Крім цього, пріоритет Ford змістився з боротьби за ринки в бік електрифікації модельного ряду і розвитку технологій, що вимагають великих вкладень.

У рамках плану до четвертого кварталу 2021 року Ford завершить виробництво на підприємстві в Сананді, а в Ченнаї на півдні Індії – до 2022 року. Сумарна виробнича потужність обох підприємств досягає 440 тисяч автомобілів на рік, але на сьогоднішній день Ford використовує не більше 25 відсотків їх можливостей. Закриття заводів виллється у звільнення близько чотирьох тисяч осіб.

Читайте також:  З'явилися шпигунські фотографії електричного наступника Volkswagen Passat

Ford продовжить продавати в Індії деякі моделі, але вже за рахунок імпорту, а також буде підтримувати дилерів і не припинить обслуговування існуючих клієнтів. При цьому наголошується, що завод з виробництва двигунів в Сананді продовжить працювати – там збирають мотори для пікапів Ranger.

Індія – не єдиний великий ринок, який Ford залишив за останні роки. У 2019 році компанія пішла з Росії, а в 2021-му зупинила виробництво в Бразилії, де була присутня більше століття.