Авто

Колекцію машин з фільму «Божевільний Макс: Дорога люті» пустять з молотка

Lloyds Auction

В Австралії на аукціон вставили колекцію з 13 автомобілів, які були розроблені для зйомок фільму «Божевільний Макс: Дорога люті» 2015 року. Аукціонний будинок Lloyds Classic Car поставив умову-всі 13 машин продаються одним лотом, а не по одній.

Зате в якості оплати організатори аукціону готові прийняти криптовалюта і обіцяють відправити колекцію в будь-яку точку планети. У колекцію входить знаменитий Doof Wagon, який очолював колону у фільмі, трейлер-цистерна під назвою War Rig, а також автомобіль з ім’ям Gigahorse, зібраний з двох Cadillac Coupe de Ville.

Читайте також:  Ford продовжить використовувати старі назви для нових моделей

У кожного автомобіля з фільму є власне ім’я. Наприклад, в колекцію входять вже згаданий Doof Wagon, побудований на базі тягача MAN KAT 1 і переобладнаний в музичну сцену, і Gigahorse Несмертного Джо, який являє собою два зварених кузова Cadillac Coupe DeVille 1959 року випуску, встановлених на шасі від вантажівки. Цистерна War Rig в свою чергу базується на тривісному Tatra і хот-роді і оснащена двома наддувними «вісімками».

Lloyds Auction

Фото: Lloyds Auction

У списку згадуються Nux Car, створений на базі купе Ford кінця 30-х років минулого століття з восьмициліндровим мотором, і Elvis, оснащений мотором V12 (дві спарені «шістки» GMC) з системою уприскування закису азоту і кулеметом. Також в колекцію входять Flamer, Razor Cola, Saber Tooth і Caltrop: El Dorado.

Читайте також:  Новий Jeep Commander виявився подовженою версією Compass

Заявки від зацікавлених клієнтів приймаються до кінця вересня, при цьому вартість колекції не розголошується. За підбір учасників аукціону відповідає особисто глава Lloyds Classic Car в в Азіатсько-тихоокеанському регіоні Френк Чейні.

У 2020 році експерти британської компанії Money науковим шляхом довели, що сцена погоні з «Божевільний Макс: Дорога люті» — найбільш видовищна серед інших знаменитих кінопогонь. Фахівці показали кілька десятків картин різних років фокус-групі з 100 чоловік, кожен з яких був підключений до монітора частоти серцебиття, і відстежили, наскільки підвищується пульс при їх перегляді. У “Дороги люті” виявився найвищий показник — 85 ударів в хвилину.

Читайте також:  В Україні названо найпопулярніші автомобільні бренди липня

Джерело: lloydsauctions.com.au