Політика

Річниця теракту 9/11: Байден звернувся до нації

теракт 9/11

Глава Білого дому назвав теракти, що сталися 20 років тому в США, найбільшою силою, яка об’єднує Америку.

Президент США Джо Байден у суботу вшанував пам’ять загиблих і виступив зі зверненням до нації з нагоди 20-ї річниці теракту 11 вересня. Виступ глави держави транслювався на його сторінці у Twitter.

“Для мене 11 вересня – це головний урок. Його суть у тому, що в найбільш вразливі моменти, в битві за душу Америки єдність – наша найбільша сила. Єдність не означає, що ми повинні вірити в одне й те саме. Ми повинні мати фундаментальне повагу і віру один в одного і в цю націю”, – сказав глава Білого дому.

Читайте також:  Кабмін обрав главу Бюро економічної безпеки

Він зазначив, що “темні сили людської природи – страх і гнів, обурення і насильство – не змогли підірвати єдність Америки”.

Зауважимо, що сьогодні президент і перша леді США планують відвідати три місця, які постраждали від терактів: Всесвітній торговий центр у Нью-Йорку, Пентагон, а також поле біля Шанксвілла в штаті Пенсільванія, де розбився рейс 93 United Airlines.

У Нью-Йорку церемонія пам’яті традиційно розпочнеться о 8:46, коли перший викрадений терористами літак врізався в північну вежу торговельного центру. У ході церемонії будуть зачитувати імена усіх жертв з паузою в ті хвилини, коли відбулися інші теракти.